Вудилище Flagman Magnum Black Picker 270 (MBP270)
Flagman Magnum Black Picker 270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Magnum Black Picker 270
Усі ціни 7 →Пикерное удилище Flagman Magnum Black Picker 2.7м MBP270 | 439 грн. |
Пікер Flagman Magnum Black Picker 2.7м (MBP270) | 548 грн. |
Пікерно вудилище Flagman Magnum Black Picker 2.7м (MBP270) | 548 грн. |
Пікер "MAGNUM BLACK PICKER" 2.70m 40gr (111108) MBP270 | 548 грн. |
Пікерне вудлище Flagman Magnum Black Picker 2.7м 40г (MBP270) | 522 грн. |
Спінінг Flagman Magnum Black Picker 2.70 m, 40g MBP270 | 439 грн. |
Пікерне вудилище Flagman Magnum Black Picker 2.7м (MBP270) | 548 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →