Вудилище Flagman Sherman Pro Feeder New Generation 375-100 (SHPHNG375)
Flagman Sherman Pro Feeder New Generation 375-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Sherman Pro Feeder New Generation 375-100
Фидерное удилище Flagman Sherman Pro Feeder New Generation 3.75м 100г SHPH | 2 812 грн. |
Фідер Flagman Sherman Pro Feeder New Generation 3.75м 100г (SHPHNG375) | 3 000 грн. |
Фідер "Sherman Pro New Generation Feeder" 3,75 m 100gr (154809) SHPHNG375 | 3 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →