Болгарка Flex LBE 17-11 125 (447.668)
Відео 1Фото 6 |
Flex LBE 17-11 125 |
|
Модель L 14-11-125 без передустановки числа обертів, а в моделі LE 14-11-125 є передустановка числа обертів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex LBE 17-11 125
Болгарка (кутова шліфувальна) Flex LBE 17-11 125 (447668) LBE 17-11 125 (4 | 7 208 грн. |
Кутова шліфувальна машина FLEX LBЕ 17-11 125 | 7 583 грн. |
Кутова шліфувальна машина FLEX LBЕ 17-11 125 | 7 588 грн. |
Кутова шліфувальна машина (Болгарка) Flex LBE 17-11 125 (447668) | 7 934 грн. |
Кутова шліфувальна машина FLEX LBЕ 17-11 125 | 7 593 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →