Акустична система Focal JMLab Shape 40
Відео 8Фото 10 |
Focal JMLab Shape 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Shape 40
Усі ціни 11 →Студійний монітор Focal Shape 40 (1 шт) 283956 | 17 316 грн. |
Акустика Focal Shape 40 (1 шт.) | 17 316 грн. |
Focal Shape 40 - Aktywny (62328) | 15 920 грн. |
Студийный монитор Focal SHAPE 40 | 17 090 грн. |
Focal Shape 40 - Aktywny (62328) | 16 318 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Focal JMLab Shape 40:
- Регулювання НЧ, СЧ, ВЧ
- Максимальний рівень звукового тиску — 102 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →