Акустична система Focal JMLab Shape 65
Відео 8Фото 6 |
Focal JMLab Shape 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Shape 65
Усі ціни 9 →Focal Focal SHAPE 65 | 30 186 грн. |
Акустика Focal Shape 65 (1 шт.) | 30 186 грн. |
Focal Shape 65 | 26 000 грн. |
Студийный монитор Focal SHAPE 65 | 29 830 грн. |
Focal Shape 65 | 26 650 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Focal JMLab Shape 65:
- Регулювання НЧ, СЧ, ВЧ
- Максимальний рівень звукового тиску — 109 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →