Акустична система Focal JMLab Alpha 65
Відео 5Фото 2 |
Focal JMLab Alpha 65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Alpha 65
Усі ціни 14 →Focal Focal Alpha 65 Evo | 14 742 грн. |
Студійний монітор Focal Alpha 65 (1шт) 283952 | 12 636 грн. |
Акустика Focal Alpha 65 (1 шт.) | 12 636 грн. |
Focal Alpha 65 Evo | 13 960 грн. |
Студийный монитор Focal Alpha 65 | 12 636 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Focal JMLab Alpha 65:
- Автоматичне відключення
- Регулювання чутливості вхідного сигналу (0, +6 дБ)
- Регулювання рівня низьких частот (±6 дБ)
- Регулювання рівня високих частот (±3 дБ)
- Максимальний рівень звукового тиску — 106 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →