Сковорідка Fissman 4093 20 см
Fissman 4093 20 см25 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman 4093 20 см
Усі ціни 8 →Сковорода Fissman 20x4 см (4093) | 792 грн. |
Сковорода Fissman 20x4 см (4093) | 795 грн. |
Сковорода без крышки Fissman 20 см CI-4093.20 4093 | 851 грн. |
Сковорода Fissman Naestved 20см чавунна (FN-CI-4093) | 979 грн. |
Сковорода без крышки Fissman 20 см CI-4093.20 | 851 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Fissman 4093
Ціни на Fissman 4093 |
---|---|---|---|---|
Fissman 4093 20 см | від 792 грн. | 9 пропозицій | ||
Fissman 4094 25 см | від 1 014 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →