Сковорідка Mazhura Cast Iron mzKE30LA 30 см чорний
Mazhura Cast Iron mzKE30LA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mazhura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mazhura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mazhura Cast Iron mzKE30LA 30 см чорний
Усі ціни 13 →Чавунна сковорода Mazhura, 30 см (mzKE30LA) | 808 грн. |
Сковорода Mazhura Cast Iron 30 см (mzKE30LA) | 1 187 грн. |
MAZHURA MZ-KE30LA | 1 140 грн. |
Сковорода чавунна Mazhura MZ-KE30LA 30 см | 1 250 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →