Дриль-шурупокрут Bosch EasyImpact 12 06039B6102
Відео 2Фото 7 |
Bosch EasyImpact 12 06039B6102 акк. 2 шт 2 Агод акк. відсутній |
|
Модель 06039B6102 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та сумки, а в комплекті моделі 06039B6101 два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і сумка
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch EasyImpact 12 06039B6102
Усі ціни 9 →Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch EasyImpact 12 (без АКБ) 06039B6102 | 4 199 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch EasyImpact 12, без акб 06039B6102 | 1 999 грн. |
Аккумуляторный бесщеточный шуруповерт Bosch EasyImpact 12, без акб и з/у 0 | 2 058 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch EasyImpact 12, без акб 06039B6102 | 2 058 грн. |
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch EasyImpact 12 (06039B6102) - | 2 058 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch EasyImpact 12 06039B6102
Ціни на Bosch EasyImpact 12 06039B6102 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyImpact 12 06039B6101 | від 5 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch EasyImpact 12 06039B6102 | від 1 999 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →