Змішувач Franke Old England 115.0060.360
Franke Old England 115.0060.360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Old England 115.0060.360
Усі ціни 44 →Кухонний змішувач Franke Old-England 115.0028.205 | 7 392 грн. |
Змішувач Franke Old-England 115.0315.597 | 7 722 грн. |
Franke Franke 115.0028.205 | 7 568 грн. |
Кухонный смеситель Franke OLD-ENGLAND (115.0028.205) Латунь 115.0028.205 | 7 392 грн. |
Змішувач Franke Old England, латунь оптик | 7 216 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →