Змішувач Franke Neptune 115.0150.238
Franke Neptune 115.0150.238 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Neptune 115.0150.238
Усі ціни 12 →Кухонний змішувач Franke Neptune (115.0150.197) 115.0150.197 | 6 897 грн. |
Кухонный смеситель Franke Neptune (115.0150.242) | 7 821 грн. |
Кухонний змішувач Franke Neptune (115.0150.238) 115.0150.238 | 6 897 грн. |
Кухонний змішувач Franke Neptune (115.0150.241) 115.0150.241 | 6 897 грн. |
Кухонний змішувач Franke Neptune (115.0150.242) 115.0150.242 | 8 019 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Franke Neptune 115.0150.238:
- Модель доступна з виносним шлангом (знімна лійка) і без нього
- арт. 115.0150.242, 115.0150.238 — хром
- арт. 115.0150.243, 115.0150.197 — хром/чорний
- арт. 115.0150.244, 115.0150.241 — хром/білий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →