ДБЖ FSP Champ Rack 1k 1000 ВА
Фото 5 |
FSP Champ Rack 1k 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Champ Rack 1k 1000 ВА
Усі ціни 6 →Лінійно-інтерактивне ДБЖ FSP/Fortron Champ 1K (PPF9001401) PPF9001401 | 13 531 грн. |
Fortron Champ 1000VA (PPF9001401) | 12 880 грн. |
Fortron Champ 1000VA (PPF9001401) | 13 202 грн. |
Fortron Champ 1000VA (PPF9001401) | 13 524 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ FSP/Fortron Champ 1K (PPF9001401) | 13 521 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП FSP/Fortron Champ 1K (PPF9001401) | 13 527 грн. |
Модификації FSP Champ Rack 1k
Ціни на FSP Champ Rack 1k |
---|---|---|---|---|
FSP Champ Rack 1k 1000 ВА | від 12 880 грн. | 6 пропозицій | ||
FSP Champ Rack 2k 2000 ВА | від 21 440 грн. | 6 пропозицій | ||
FSP Champ Rack 3k 3000 ВА | від 28 600 грн. | 7 пропозицій |