Вантажна шина Fulda RegioForce 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioForce 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioForce 295/80 R22.5 152M
Fulda Regioforce (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 15 382 грн. |
Fulda Regioforce (Ведущая) (295/80R22.5 152/148M) | 14 790 грн. |
Fulda REGIOFORCE 295/80 R22.5 152/148M | 15 000 грн. |
Модификації Fulda RegioForce 295/80 R22.5 152M
Ціни на Fulda RegioForce 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Fulda RegioForce 295/80 R22.5 152M | від 14 790 грн. | 3 пропозиції | ||
Fulda RegioForce 315/70 R22.5 154L | від 17 901 грн. | 2 пропозиції | ||
Fulda RegioForce 315/70 R22.5 154M | від 18 617 грн. | 1 пропозиція | ||
Fulda RegioForce 315/80 R22.5 156L | від 18 054 грн. | 2 пропозиції | ||
Fulda RegioForce 315/80 R22.5 156M | від 18 776 грн. | 1 пропозиція |