Електрогенератор EnerSol SKD-12EB
EnerSol SKD-12EB 230 B 400 В |
|
У моделі SKD-12EB вихідна напруга 220 В, а у моделі SKD-12EB-3 — 380 В
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol SKD-12EB
Усі ціни 6 →Дизельний генератор Enersol SKD-12EB | 162 499 грн. |
Дизельний генератор Enersol SKD-12EB | 166 449 грн. |
Enersol SKD-12EB Дизельний офіційна гарантія | 166 999 грн. |
Дизельний генератор Enersol SKD-12EB | 166 549 грн. |
Дизельний генератор EnerSol SKD-12EB (11 кВт) | 174 980 грн. |
Дизельний генератор EnerSol SKD-12EB (11 кВт) | 174 999 грн. |
Модификації EnerSol SKD-12EB
Ціни на EnerSol SKD-12EB |
---|---|---|---|---|
EnerSol SKD-12EB | від 162 499 грн. | 6 пропозицій | ||
EnerSol SKD-12EB-3 | від 169 499 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →