Електрогенератор EnerSol SKD-15EBA
Фото 11 |
EnerSol SKD-15EBA |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerSol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerSol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerSol SKD-15EBA
Усі ціни 18 →Генератор дизельный EnerSol SKD-15EBA 145993 | 168 999 грн. |
Генератор дизельний EnerSol SKD-15EBA 101345-306 | 168 999 грн. |
Дизельний генератор EnerSol SKD-15EBA | 147 350 грн. |
Дизельний генератор Enersol SKD-15EBA | 148 199 грн. |
EnerSol SKD-15EBA офіційна гарантія ціна з ПДВ | 163 499 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →