Оперативна пам'ять Samsung M378 DDR4 1x8Gb M378A1K43CB2-CTD
Samsung M378A1K43CB2-CTD |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M378 DDR4 1x8Gb M378A1K43CB2-CTD
Оперативная память Samsung Original DDR-4 8GB PC4-21300 (PC4-2666) M378A1K | 833 грн. |
Оперативна пам'ять Samsung 8 GB DDR4 2666 MHz (M378A1K43CB2-CTD) | 725 грн. |
Модуль пам'яті SAMSUNG DDR4 2666MHz 8GB (M378A1K43CB2-CTD) | 954 грн. |
Модификації Samsung M378 DDR4 1x8Gb
Ціни на Samsung M378 DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M378 DDR4 1x8Gb M378A1K43CB2-CTD | від 725 грн. | 3 пропозиції | ||
Samsung M378 DDR4 1x8Gb M378A1K43DB2-CTD | від 833 грн. | 2 пропозиції | ||
Samsung M378 DDR4 1x8Gb M378A1K43EB2-CWE | від 670 грн. | 9 пропозицій | ||
Samsung M378 DDR4 1x8Gb M378A1G44CB0-CWE | від 736 грн. | 15 пропозицій | ||
Samsung M378 DDR4 1x8Gb M378A1G44AB0-CWE | від 833 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →