Ванна Geberit Selnova 160x75 см
Відео 16Фото 5 |
Geberit Selnova 160x75 554.283.01.1 |
|
Для монтажу з ніжками чи каркасом. Панель купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova 160x75 см
Ванна акрилова Geberit Selnova 160x75 554.283.01.1 | 11 089 грн. |
Ванна акрилова 160 х 75 х h42,8 см Geberit Selnova в комплекті з ніжками 5 | 12 615 грн. |
Ванна акриловая Geberit Selnova 160x75 554.283.01.1 + ножки | 12 615 грн. |
Ванна акрилова 160 х 75 х h42,8 см Geberit Selnova в комплекті з ніжками 5 | 12 615 грн. |
Відеоогляди
Модификації Geberit Selnova
Ціни на Geberit Selnova |
---|---|---|---|---|
Geberit Selnova 135x135 см кутова | від 11 252 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit Selnova 140x100 см кутова | від 8 568 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Selnova 150x70 см | від 10 121 грн. | 4 пропозиції | ||
Geberit Selnova 150x100 см кутова | від 8 568 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Selnova 160x70 см | від 10 121 грн. | 12 пропозицій | ||
Geberit Selnova 160x75 см | від 11 089 грн. | 4 пропозиції | ||
Geberit Selnova 160x100 см кутова | від 12 563 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit Selnova 170x70 см | від 9 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Geberit Selnova 170x75 см | від 10 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Geberit Selnova 180x80 см | від 12 531 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →