Тумба під умивальник Volle Libra 60 (15-41-61)
Фото 8 |
Volle Libra 60 60 см80 см |
|
Умивальник може продаватися окремо. Габарити вказані без урахування умивальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Libra 60
Усі ціни 8 →Тумба з умивальником Volle LIBRA 60 см 15-41-61 | 9 199 грн. |
Тумба з раковиною Volle LIBRA 60 см (15-41-61) 15-41-61 | 9 199 грн. |
Тумбочка із раковиною для ванної VOLLE LIBRA 62.5x52x46.5см підвісна білий | 9 199 грн. |
Тумба підвісна Volle LIBRA 60 см з умивальником, білий (15-41-060) 15-41-6 | 9 199 грн. |
Підвісна тумба з накладним умивальником Volle Libra, 60 см (15-41-61) 15-4 | 9 199 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Volle Libra 60
Ціни на Volle Libra 60 |
---|---|---|---|---|
Volle Libra 60 | від 9 199 грн. | 8 пропозицій | ||
Volle Libra 80 | від 10 499 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →