Тумба під умивальник Moydodyr Paula 60-A 00-0006524
Фото 6 |
Moydodyr Paula 60-A 00-0006524 |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм. Умивальник виготовлений із штучного каменю. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Paula 60-A 00-0006524
Тумба Paula 60-A c умывальником Cosmopolitan 60 белая/графит mdd-00-000652 | 9 000 грн. |
Тумба Paula 60-A з умивальником Cosmopolitan 60 біла/графіт mdd-00-0006524 | 9 000 грн. |
Тумба Мойдодыр Paula 60-A c умывальником Cosmopolitan 60 белая/графит 00-0 | 9 000 грн. |
Тумба Paula 60-A з умивальником Cosmopolitan 60 біла/графіт mdd-00-0006524 | 9 000 грн. |
Тумба підвісна МОЙДОДИР Paula 60-A з умивальником Cosmopolitan 60 | 9 000 грн. |
Модификації Moydodyr Paula 60-A 00-0006524
Ціни на Moydodyr Paula 60-A 00-0006524 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Paula 60-A 00-0006524 | від 9 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Moydodyr Paula 70-A 00-0006581 | від 9 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Moydodyr Paula 80-A 00-0006525 | від 10 747 грн. | 6 пропозицій | ||
Moydodyr Paula 100-A 00-000653 | від 11 671 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →