Ванна Geberit Soana Slim rim Duo 170x75 см
Фото 4 |
Geberit Soana Slim rim Duo 170x75 554.003.01.1 |
|
Ванна з тонким бортиком (Slim rim).
Для монтажу з ніжками або каркасами. Панель купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Soana Slim rim Duo 170x75 см
Ванна акрилова Geberit Soana Slim rim Duo 170х75 554.003.01.1 | 17 332 грн. |
Ванна Geberit Soana Slim rim Duo 170x75 см з ніжками (554.003.01.1) 554.00 | 19 740 грн. |
Ванна акрилова 170 х 75 х h46,5 см Geberit Soana, slim rim, Duo у комплект | 19 740 грн. |
Ванна акриловая Geberit Soana Duo 170x75 554.014.01.1 + ножки 554.003.01.1 | 19 740 грн. |
Ванна акрилова Geberit Soana Slim rim Duo, 170х75см, з ніжками, білий (554 | 19 891 грн. |
Модификації Geberit Soana Slim rim Duo
Ціни на Geberit Soana Slim rim Duo |
---|---|---|---|---|
Geberit Soana Slim rim Duo 170x75 см | від 17 332 грн. | 5 пропозицій | ||
Geberit Soana Slim rim Duo 180x80 см | від 17 500 грн. | 9 пропозицій | ||
Geberit Soana Slim rim Duo 190x90 см | від 20 224 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо