Ванна Geberit Soana 180x80 см тонкий бортик
Відео 3Фото 5 |
Geberit Soana Slim rim 180x80 554.015.01.1 |
|
Ванна із тонким бортиком висотою 15 мм. Можливий монтаж, що вбудовується.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Soana 180x80 см тонкий бортик
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Geberit Soana Slim rim 180х80 554.015.01.1 | 20 292 грн. |
Ванна Geberit Soana Slim rim 180x80 см з ніжками (554.015.01.1) 554.015.01 | 20 292 грн. |
Ванна акрилова 180 х 80 х h46,5 см Geberit Soana, slim rim у комплекті з н | 18 466 грн. |
Ванна акрилова Geberit Soana 1800х800 з ніжками 554.015.01.1 | 20 292 грн. |
Ванна акриловая Geberit Soana 180x80 554.015.01.1 + ножки | 20 292 грн. |
Ванна акрилова Geberit Soana Slim rim 180х80 554.015.01.1 | 20 292 грн. |
Відеоогляди
Модификації Geberit Soana
Ціни на Geberit Soana |
---|---|---|---|---|
Geberit Soana 160x70 см тонкий бортик | від 15 971 грн. | 9 пропозицій | ||
Geberit Soana 170x70 см тонкий бортик | від 15 971 грн. | 11 пропозицій | ||
Geberit Soana 170x75 см тонкий бортик | від 16 970 грн. | 8 пропозицій | ||
Geberit Soana 180x80 см тонкий бортик | від 18 466 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →