Ванна Geberit Soana Slim rim Duo 190x90 см
Фото 4 |
Geberit Soana Slim rim Duo 190x90 554.005.01.1 |
|
Ванна з тонким бортиком (Slim rim).
Для монтажу з ніжками або каркасами. Панель купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Soana Slim rim Duo 190x90 см
Усі ціни 6 →Ванна акрилова Geberit Soana Slim rim Duo 190х90 554.005.01.1 | 20 224 грн. |
Ванна Geberit Soana Slim rim Duo 190x90 см з ніжками (554.005.01.1) 554.00 | 23 034 грн. |
Ванна акрилова 190 х 90 х h46,5 см Geberit Soana, slim rim, Duo у комплект | 20 961 грн. |
Ванна акрилова GEBERIT SOANA SLIM RIM DUO + ніжки 190x90 (554.005.01.1) | 23 034 грн. |
Ванна акриловая Geberit Soana Duo 190x90 554.005.01.1 + ножки | 23 034 грн. |
Ванна акрилова Geberit Soana Slim rim Duo з ніжками: L=190 см, B=90 см, бі | 23 178 грн. |
Модификації Geberit Soana Slim rim Duo
Ціни на Geberit Soana Slim rim Duo |
---|---|---|---|---|
Geberit Soana Slim rim Duo 170x75 см | від 17 332 грн. | 5 пропозицій | ||
Geberit Soana Slim rim Duo 180x80 см | від 17 500 грн. | 9 пропозицій | ||
Geberit Soana Slim rim Duo 190x90 см | від 20 224 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →