Ванна Geberit Soana 170x75 см тонкий бортик
Відео 3Фото 5 |
Geberit Soana Slim rim 170x75 554.014.01.1 |
|
Ванна із тонким бортиком висотою 15 мм. Можливий монтаж, що вбудовується.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Soana 170x75 см тонкий бортик
Усі ціни 8 →Ванна акрилова Geberit Soana Slim rim 170х75 554.014.01.1 + сифон | 16 373 грн. |
Ванна Geberit Soana Slim rim 170x75 см з ніжками (554.014.01.1) 554.014.01 | 18 648 грн. |
Ванна акрилова 170 х 75 х h46,5 см Geberit Soana, slim rim у комплекті з н | 18 648 грн. |
Ванна акрилова Geberit Soana Slim rim 170х75 з ніжками 554.014.01.1 | 18 648 грн. |
Ванна акрилова GEBERIT Soana SLIM RIM 170х75 + ніжки (554.014.01.1) | 18 648 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Geberit Soana
Ціни на Geberit Soana |
---|---|---|---|---|
Geberit Soana 160x70 см тонкий бортик | від 14 299 грн. | 8 пропозицій | ||
Geberit Soana 170x70 см тонкий бортик | від 14 500 грн. | 10 пропозицій | ||
Geberit Soana 170x75 см тонкий бортик | від 14 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Geberit Soana 180x80 см тонкий бортик | від 16 599 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →