Ванна Geberit Soana Slim rim Duo 180x80 см
Фото 4 |
Geberit Soana Slim rim Duo 180x80 554.004.01.1 |
|
Ванна з тонким бортиком.
Додатково може комплектуватися ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Soana Slim rim Duo 180x80 см
Усі ціни 11 →Ванна акрилова Geberit Soana Slim rim Duo 180х80 554.004.01.1 + сифон | 21 384 грн. |
Ванна Geberit Soana Slim rim Duo 180x80 см з ніжками (554.004.01.1) 554.00 | 21 384 грн. |
Ванна акрилова Geberit Soana Slim rim Duo 180х80 554.004.01.1 | 19 459 грн. |
Ванна акрилова Geberit Soana Duo 180x80 з ніжками 554.004.01.1 | 21 384 грн. |
Ванна акрилова GEBERIT SOANA SLIM RIM DUO + ніжки, білий 180х80 (554.004.0 | 21 384 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Geberit Soana Slim rim Duo
Ціни на Geberit Soana Slim rim Duo |
---|---|---|---|---|
Geberit Soana Slim rim Duo 170x75 см | від 17 963 грн. | 4 пропозиції | ||
Geberit Soana Slim rim Duo 180x80 см | від 19 459 грн. | 11 пропозицій | ||
Geberit Soana Slim rim Duo 190x90 см | від 20 961 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →