Машинка для стрижки Gemei GM-1005
Gemei GM-1005 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-1005
Усі ціни 36 →Професійні машинки для стрижки волосся з 4 знімними насадками GEMEI GM-100 | 534 грн. |
Машинка для стрижки волосся Gemei GM-1005 | 591 грн. |
Машинка для стрижки Gemei – Geemy 4в1 GM-1005 від мережі | 591 грн. |
Машинка Для Стрижки Pro Gemei Gm 1005 | 449 грн. |
Машинка Для Стрижки Geemy Gm 1005 | 379 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →