Змішувач Genebre Oslo 65110
Genebre Oslo 65110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Oslo 65110
Усі ціни 13 →Змішувач для душа GENEBRE Oslo з душовим гарнітуром 65110194566 65110 19 4 | 5 546 грн. |
Змішувач для душу Genebre Oslo (65110 19 45 66) 65110 19 45 66 | 6 162 грн. |
Змішувач для душу Genebre Oslo з душовим гарнітуром 65110 19 45 66 | 5 546 грн. |
Змішувач для душу GENEBRE Oslo настенный, с душевым гарнитуром, хром 65110 | 5 114 грн. |
Змішувач для душа Genebre Oslo 65110 19 45 66 | 6 162 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Genebre Oslo 65110:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
- Модель Oslo 65110 19 45 65 — без душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →