Велосипед GHOST Nirvana Tour Base 27.5 2021 frame S (74NI1009)
Фото 14 |
GHOST Nirvana Tour Base 27.5 2021 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GHOST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GHOST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GHOST Nirvana Tour Base 27.5 2021 frame S
Усі ціни 8 →Ghost Nirvana Tour SF Base 27,5 2021 (S, червоний) 74NI1009 | 36 120 грн. |
Ghost Nirvana Tour SF Base 27,5 2021 (S, червоний) 74NI1009 | 36 120 грн. |
Велосипед 27.5" Ghost Nirvana Tour SF Base coralpink/cherry S (163-174 см) | 36 120 грн. |
Велосипед Ghost Nirvana Tour SF Base 27,5 ", рама S, червоно-кораловий, 20 | 36 120 грн. |
Велосипед Ghost Nirvana Tour Sf Base 27.5 ", рама S, червоно-кораловий, 2 | 36 121 грн. |
ще 3 пропозиції