Велосипед GHOST Kato Essential 20 2021 (74KA1006)
Відео 1Фото 2 |
GHOST Kato Essential 20 2021 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GHOST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GHOST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GHOST Kato Essential 20 2021
Усі ціни 8 →Ghost Kato Essential 20 2021 (сiрий-помаранчевий) 74KA1006 | 15 803 грн. |
Ghost Kato Essential 20 2021 (сiрий-помаранчевий) 74KA1006 | 15 803 грн. |
Велосипед 20" Ghost Kato Essential darksilver/red One size (110-130 см) 74 | 15 803 грн. |
Велосипед Ghost Kato Essential 20" рама one-size серо-оранжевый 2021 | 15 803 грн. |
Ghost Велосипед Ghost Kato Essential 20" 2021 Серо-оранжевый 74KA1006 | 15 803 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди