Велосипед GHOST Square Times 9.9 AL 2021 frame L (18TS1009)
GHOST Square Times 9.9 AL 2021 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GHOST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GHOST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GHOST Square Times 9.9 AL 2021 frame L
Усі ціни 15 →Ghost Square Times 9.9 AL 29 2021 (L, сiрий-бiлий) 18TS1009 | 58 695 грн. |
Ghost Square Times 9.9 AL 29 2021 (L, сiрий-бiлий) 18TS1009 | 58 695 грн. |
Велосипед Ghost Square Times 9.9 AL 29 ', рама L, пісочно-білий, 2021 (18T | 58 695 грн. |
Велосипед Ghost Square Times 9.9 Al 29 ", рама L, пісочно-білий, 2021 (18T | 58 695 грн. |
Велосипед Ghost Square Times 9.9 Al 29", рама L, песочно-белый, 2021 (18TS | 58 695 грн. |
ще 10 пропозицій