Велосипед GHOST Nirvana Tour Essential 27.5 2021 frame XS (74NI1022)
Фото 6 |
GHOST Nirvana Tour Essential 27.5 2021 frame XS |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GHOST 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GHOST.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GHOST Nirvana Tour Essential 27.5 2021 frame XS
Усі ціни 6 →Ghost Nirvana Tour SF Essential 27,5 2021 (XS, оливковий) 74NI1022 | 43 645 грн. |
Ghost Nirvana Tour SF Essential 27,5 2021 (XS, оливковий) 74NI1022 | 43 645 грн. |
Велосипед 27.5" Ghost Nirvana Tour SF Essential olive/dark olive XS (156-1 | 43 645 грн. |
Велосипед Ghost Nirvana Tour SF Essential 27,5 ", рама XS, темно оливковий | 43 645 грн. |
Ghost Велосипед Ghost Nirvana Tour SF Essential 27,5" 2021, размер XS, Зел | 43 645 грн. |
Велосипед Ghost Nirvana Tour SF Essential 27,5", рама XS, темно оливковий, | 52 083 грн. |