Монітор Gigabyte GS27QC 27 "
Фото 9 |
Gigabyte GS27QC 27 "
27 "31.5 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Gigabyte GS27QC 27 "
Усі ціни 18 →Gigabyte 27" GS27QC Black GS27QC | 8 999 грн. |
Монітор GIGABYTE GS27QC | 8 969 грн. |
Mонітор ігровий 27" Gigabyte GS27QC Black | 8 999 грн. |
Монітор Gigabyte GS27QC-EK | 12 203 грн. |
Монитор Gigabyte GS27QC-EK | 12 203 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Gigabyte GS27QC
Ціни на Gigabyte GS27QC |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GS27QC 27 " | від 7 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Gigabyte GS32QC 31.5 " | від 11 499 грн. | 12 пропозицій |