Монітор Asus TUF Gaming VG27WQ1B 27 " чорний
Відео 6Фото 6 |
Asus TUF Gaming VG27WQ1B 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus TUF Gaming VG27WQ1B 27 " чорний
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27WQ1B (90LM0671-B01170) | 13 448 грн. Під замовлення Див. умови |
Asus 27" TUF Gaming VG27WQ1B (90LM0671-B01170) | 13 120 грн. Під замовлення Див. умови |
Asus 27" TUF Gaming VG27WQ1B (90LM0671-B01170) | 13 448 грн. Під замовлення Див. умови |
Asus 27" TUF Gaming VG27WQ1B (90LM0671-B01170) | 13 776 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія Asus TUF (ігрові)
від 9 310 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 318 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: до 15 год
від 1 225 грн.
міський, для ноутбука, світловідбиваючий, кишені: передній, нижній, 46.5x32.5x13 см, вага 620 г
від 9 049 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 803 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 1.3 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач – 1.3 м
від 6 999 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 1 790 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом
від 5 691 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 2 789 грн.
ігрові, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, радіоканал, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 60 Ом, акумулятор: до 15 год, з кейсом + перехідник для передавача
від 13 891 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 898 грн.
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, USB A, 1.2 м, багатоканальні, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + зовнішня звукова карта
від 17 130 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 18 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 260 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 6 720 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 8 496 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 10 449 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 8 781 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 9 802 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 280 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 8 743 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
Відеоогляди
Finding the Best 1440p 120hz Monitor for Xbox Series X - ASUS VG27WQ1B Setup/Picture
30 листопада 202128 649 переглядів
LOOK WHAT WE GOT!?!? DAY 4 VLOG ASUS VG27WQ1B TUF Gaming 27" WQHD 165Hz Curved LED Gaming Monitor
21 жовтня 20203 530 переглядів
I Played on a MONITOR For The First Time Ever! (ASUS TUF GAMING VG27WQ1B REVIEW)
22 вересня 202144 062 перегляда
Dell S2719DGF vs ASUS TUF VG27WQ1B - Which Monitor Is Best?
13 січня 20213 255 переглядів
ASUS TUF Gaming VG27WQ1B Monitor Review - Amazing Monitor!
27 листопада 202010 856 переглядів
ASUS TUF Gaming VG27WQ1B 27” Curved Monitor (Review)
12 жовтня 202060 599 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 13 299 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 12 218 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 10 239 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 8 955 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 10 250 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 2 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 10 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, HDR, TÜV Rheinland
від 10 335 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 10 296 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
від 9 430 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 7 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 8 799 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync