Сковорідка Gipfel Proofet 2485 28 см
Відео 2 |
Gipfel Proofet 2485 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gipfel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gipfel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Gipfel Proofet 2485
Ціни на Gipfel Proofet 2485 |
---|---|---|---|---|
Gipfel Proofet 2483 20 см | від 1 695 грн. | 5 пропозицій | ||
Gipfel Proofet 2484 24 см | від 2 255 грн. | 4 пропозиції | ||
Gipfel Proofet 2478 26 см | від 2 428 грн. | 4 пропозиції | ||
Gipfel Proofet 2485 28 см | від 2 657 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →