Сковорідка Fissman Grace 5019 28 см
Fissman Grace 5019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Grace 5019 28 см
Усі ціни 18 →Fissman Grace 28x7.5 см (5019) | 1 309 грн. |
Fissman Grace 28x7.5 см (5019) | 1 309 грн. |
Пательня Fissman Grace 28см (5019) | 1 337 грн. |
Комплект Сковорода Fissman Grace 28 см 5019 + Крышка с металлическим ободо | 1 510 грн. |
Cковорідка глибока Fissman Grace 28x7,5см, 5019 | 1 309 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Fissman Grace 5019
Ціни на Fissman Grace 5019 |
---|---|---|---|---|
Fissman Grace 5016 20 см | від 820 грн. | 21 пропозиція | ||
Fissman Grace 5017 24 см | від 1 060 грн. | 30 пропозицій | ||
Fissman Grace 5018 26 см | від 1 170 грн. | 19 пропозицій | ||
Fissman Grace 5019 28 см | від 1 270 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →