Самокат Globber One K 125
Фото 25 |
Globber One K 125 |
|
Надійний і зручний у використанні міський самокат, який може стати хорошим вибором для пересування в межах міста або просто розважальних покатушок. Модель представлена на ринку популярним брендом Globber у 2020 році та позиціонується у бюджетний ціновий діапазон. Насамперед звернемо увагу на високе значення максимального допустимого навантаження на рівні 100 кг, що гарантує міцність та тривалий термін служби самокату, дозволяючи використовувати його як дітям, так і багатьом дорослим.
Самим виробником пристрій позиціонується як рішення для вікової групи від 8 років. Сталевий класичний кермо і дека з алюмінію роблять самокат легким і міцним, що забезпечує хорошу керованість та маневреність. При цьому алюмінієва дека дозволяє витримувати значні навантаження, що робить цей самокат придатним для різних стилів катання. Діаметр коліс в 12.5 см і поліуретан як матеріал виробництва забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею і маневреність на дорогах різного ступеня гладкості. Підшипники ABEC 7 гарантують відмінний набір швидкості та плавність руху. Також виробником передбачено класичне заднє гальмо. А конструкція, що складається, дозволяє легко зберігати і переносити пристрій, що робить його зручним у повсякденному житті і в поїздках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Купити Globber One K 125
Двоколісний самокат Globber One K 125 Deep Blue (sk718) | 4 199 грн. |
Двоколісний самокат Globber One K 125 Deep Pink (smj117) | 4 199 грн. |
Самокат для дорослих Globber One K 125 Blue (670-100-2) | 3 501 грн. |
Самокат для дорослих Globber One K 125 Black (670-120-2) | 3 501 грн. |
Самокат для дорослих Globber One K 125 Pink (670-110-2) | 3 501 грн. |