Кухонна мийка Globus Lux Aosta 490x455 000023576 490x455
Фото 45 |
Globus Lux Aosta 490x455 000023576 |
|
Мийка зроблена з гранітного композиту до складу якого входить крихта натурального граніту і акрилова смола. Поверхня мийки стійка до вигорання і впливу миючих засобів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Aosta 490x455 000023576 490x455
Усі ціни 90 →Мийка на кухню гранітна прямокутна GLOBUS LUX AOSTA А0005 490x455мм сіра б | 3 663 грн. |
Globus Lux AOSTA мокко | 3 443 грн. |
Гранітна мийка Globus Lux AOSTA 490x455-А0008, мигдаль 4032025632 | 3 443 грн. |
Гранитная мойка Globus Lux Aosta миндаль 490x455мм-А0008 | 3 431 грн. |
Globus Lux Гранітна мийка Globus Lux AOSTA сiрий камiнь 490x455мм-А0005 | 3 443 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →