Кухонна мийка Adamant Fortis 610x495
Фото 25 |
Adamant Fortis |
|
Мийка з гранітного композиту, жароміцна та витримує температуру до 280 °C. Стійка до ударів, подряпин, барвників. Фірмова технологія Solid Surface.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Fortis 610x495
Усі ціни 6 →Кухонна мийка граніт ADAMANT Fortis 610х495x200 Терра-07 з сифоном Nova | 4 150 грн. |
Кухонна мийка граніт ADAMANT Fortis 610х495x200 Old Stone-10 з сифоном Nov | 4 150 грн. |
Кухонна мийка граніт ADAMANT Fortis 610х495x200 Авена-06 з сифоном Nova | 4 150 грн. |
Кухонна мийка граніт ADAMANT Fortis 610х495x200 Чорний-03 з сифоном Nova | 4 150 грн. |
Кухонна мийка граніт ADAMANT Fortis 610х495x200 Графiт-13 з сифоном Nova | 4 150 грн. |
Кухонна мийка граніт ADAMANT Fortis 610х495x200 Світло-сірий-09 з сифоном | 4 150 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →