Кухонна мийка Globus Lux Orta 485 000021054 485x485
Фото 21 |
Globus Lux Orta 485 000021054 |
|
Мийка зроблена з гранітного композиту до складу якого входить крихта натурального граніту і акрилова смола. Поверхня мийки стійка до вигорання і впливу миючих засобів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Orta 485 000021054 485x485
Усі ціни 95 →Мийка на кухню гранітна кругла GLOBUS LUX ORTA 485мм x 485мм сірий без сиф | 2 800 грн. |
GLOBUS LUX Orta 485 миндаль | 2 770 грн. |
Гранітна мийка Globus Lux ORTA 485 мм, перлина 4032025794 | 2 770 грн. |
Гранитная мойка Globus Lux Orta черный металлик 485мм-А0001 | 2 760 грн. |
Globus Lux Гранітна мийка Globus Lux ORTA перлина 485 | 2 770 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →