Кухонна мийка Globus Lux Izeo 780x500 780x500
Фото 44 |
Globus Lux Izeo 780x500 |
|
Мийка зроблена з гранітного композиту до складу якого входить крихта натурального граніту і акрилова смола. Поверхня мийки стійка до вигорання і впливу миючих засобів.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Izeo 780x500 780x500
Усі ціни 72 →Мийка на кухню композитна прямокутна GLOBUS LUX IZEO 500мм x 780мм бежевий | 4 777 грн. |
Гранітна мийка Globus Lux IZEO 780х500, перлина 4032025692 | 4 727 грн. |
Гранитная мойка Globus Lux Izeo серый камень 780x500мм-А0005 | 4 710 грн. |
Globus Lux Гранітна мийка Globus Lux IZEO сірий металік 780x500мм-А0003 | 4 727 грн. |
Globus Lux IZEO слоновая кость | 4 727 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →