Кухонна мийка Globus Lux Averno 1060x575 000023482 1060x575
Фото 19 |
Globus Lux Averno 1060x575 000023482 |
|
Поверхня миття стійка до подряпин, впливу миючих засобів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Averno 1060x575 000023482 1060x575
Усі ціни 28 →Мийка для кухні гранітна кутова GLOBUS LUX AVERNO 1060x575x190мм без сифон | 5 396 грн. |
Гранітна мийка Globus Lux AVERNO 1060x575-А0003, сірий металік 4032025653 | 5 072 грн. |
Гранитная мойка Globus Lux Averno мокко 1060х575мм | 5 054 грн. |
Globus Lux Гранітна мийка Globus Lux AVERNO чорний металік 1060х575мм-А000 | 5 072 грн. |
Globus Lux AVERNO серый маталлик | 5 072 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →