Кухонна мийка Platinum Intenso 650x500 650x500
Фото 23 |
Platinum Intenso 650x500 |
|
Миття на 80% складається з кварцу та на 20% з акрилової смоли. Виготовлена з німецької сировини за технологією Solid Surface. Стійка до УФ-випромінювання, перепадів температур, подряпин та механічних пошкоджень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Intenso 650x500 650x500
Усі ціни 193 →Мийка для кухні гранітна прямокутна PLATINUM 6550 INTENSO 650x500x205мм бе | 3 999 грн. |
Мийка кухонна Platinum 6550 INTENSO граніт, антрацит 6550INTENSOAnthracite | 3 999 грн. |
Кухонна мийка PLATINUM INTENSO 6550 / антрацит (SP000027543) | 3 999 грн. |
Гранітна мийка для кухні Platinum 6550 INTENSO матова Сірий металік L SP00 | 4 824 грн. |
Кухонна мийка граніт Platinum 6550 INTENSO матова карамель + сифон | 5 655 грн. |
ще 20 пропозицій
Зі слів дружини - Це була найбільша помилка в моєму житті! Подивіться на фото, це всього лише чотири місяці використання, а виглядає вже жахливо! Вся поверхня зношена, багато подряпин, матеріал почав біліти, хоча я завжди ставлюся до всіх речей обережно, а тут таке. І ще й з розміром я помилилась, треба було взяти більший - як самої чаші, так і дуже мало місця на сушильній поверхні. Також у комплекті були кріплення тільки для вузької стільниці і під нашу вони не підійшли, довелося їх [censored]. Шкода витрачених коштів. Не виявила Загалом уся мийка Дмитрий П: користуюся Platinum Intenso 650x500 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →