Кухонна мийка Globus Lux Malaren 860x500 000022451 860x500
Фото 25 |
Globus Lux Malaren 860x500 000022451 |
|
Мийка зроблена з кварцового композиту до складу якого входить 80% кварцового піску та 20% акрилової смоли. Поверхня миття стійка до вигоряння та впливу миючих засобів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Malaren 860x500 000022451 860x500
Усі ціни 15 →Мийка на кухню гранітна прямокутна GLOBUS LUX MALAREN А0003 860x500мм сіра | 7 905 грн. |
Гранітна мийка Globus Lux MALAREN 860х500-А0004, пісочний 4032025738 | 7 430 грн. |
Гранітна мийка Globus Lux MALAREN сірий металік 860х500мм-А0003 9794900304 | 7 430 грн. |
Гранитная мойка Globus Lux Malaren серый металлик 860x500мм-А0003 00002242 | 6 316 грн. |
Гранітна мийка Globus Lux MALAREN сірий металік 860х500мм-А0003 | 7 430 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →