Змішувач Zerix PED-B 127 ZX2941
Zerix PED-B 127 ZX2941 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix PED-B 127 ZX2941
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника ліктьовий ZERIX PED-B 127 хром латунь на раковину | 687 грн. |
Zerix Смеситель для раковины ZERIX PED-B 127 (ZX2941) | 687 грн. |
Змішувач для умивальника ZERIX PED-B 127 (ZX2941) | 687 грн. |
Змішувач Для Умивальника Zerix Ped-B 127 (Zx2941) | 687 грн. |
Змішувач Zerix PED-B127 "Хірург" (142401) | 867 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →