Змішувач Globus Lux Ontario GLO-0102N
Фото 5 |
Globus Lux Ontario GLO-0102N |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Ontario GLO-0102N
Усі ціни 21 →Кран для ванної одновентильний литий GLOBUS LUX ONTARIO GLO-0102N хром лат | 1 792 грн. |
Globus Lux ONTARIO GLO-0102N | 1 792 грн. |
Змішувач для ванни Globus Lux Ontario GLO-0102N 4032025222 | 1 792 грн. |
Смеситель для ванны Globus Lux GLO-0102N | 1 790 грн. |
Globus Lux Змішувач для ванни Globus Lux Ontario GLO-0102N | 1 696 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →