Верхній душ Globus Lux Tropic SQ-0200
Globus Lux Tropic SQ-0200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Tropic SQ-0200
Усі ціни 12 →Вбудований верхній душ квадратний GLOBUS LUX SQ-0200 200x200мм хром пласти | 473 грн. |
Globus Lux Душова лійка Globus Lux SQ-0200 | 473 грн. |
Душова лійка Globus Lux SQ-0200 8694900304009 | 473 грн. |
Верхний душ Globus Lux Tropic SQ-0200 000011819 | 402 грн. |
Верхній душ ТРОПІК Globus Lux SQ-0200 | 473 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →