Змішувач KRONER Bremen-C070 CV012071
Фото 8 |
KRONER Bremen-C070 CV012071 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Bremen-C070 CV012071
Усі ціни 18 →Kroner Kroner KRP Bremen - C070 | 2 184 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом KRONER Bremen-C070 хро | 2 184 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Bremen-C070 (CV012071) CV012071 | 2 184 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Bremen-C070 хром | 2 184 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRP Bremen - C070 | 2 184 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →