Литий диск GMP Italia Arcan 7,5x17/5x108 ET45 DIA63,4
Відео 3Фото 17 | від 8 201 до 11 441 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Arcan 19
Характеристики
GMP Italia Arcan 7,5x17/5x108 ET45 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Arcan 7,5x17/5x108 ET45 DIA63,4
Сортувати
Литые диски GMP Italia Arcan R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 (grey polished | 8 494 грн. |
Диски GMP Italia Arcan 7,5x17 5x108 ET45 DIA63,4 (grey polished) | 8 630 грн. |
GMP Italia ARCAN Anthracite Diamond (R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4) | 9 599 грн. |
GMP Italia Arcan R17 W7.5 PCD5x108 ET45 DIA63.4 Silver ARCA75174512240I | 11 057 грн. |
GMP Italia ARCAN W7.5 R17 PCD5x108 ET45 DIA63.4 AP | 9 426 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі