Литий диск GMP Italia Matisse 7.5x18/5x114.3 ET40 DIA66.1
Відео 1Фото 27 | від 8 320 до 11 928 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації GMP Italia Matisse 79
Характеристики
GMP Italia Matisse 7.5x18/5x114.3 ET40 DIA66.1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Matisse 7.5x18/5x114.3 ET40 DIA66.1
Сортувати
Литые диски GMP Italia Matisse R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 (black pol | 8 320 грн. |
GMP Italia MATISSE Black Diamond (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 ) | 11 599 грн. |
GMP Italia Matisse R18 W7.5 PCD5x114.3 ЕТ40 DIA66.1 Black Polished MATI751 | 11 928 грн. |
GMP Italia MATISSE W7.5 R18 PCD5X114.3 ET40 DIA66.1 Czarny/Poler | 9 218 грн. |
Диски литі GMP Italia Matisse R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 (black poli | 8 658 грн. |
GMP Italia MATISSE Glossy Black (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 ) | 10 999 грн. |
GMP Italia MATISSE Matt Anthracite Diamond (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66 | 11 599 грн. |
GMP Italia MATISSE Glossy Black R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 | 11 609 грн. |
GMP Italia MATISSE Black Diamond R18 W7.5 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 | 11 196 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі