Литий диск GMP Italia Matisse 7x17/5x114.3 ET45 DIA73.1
Відео 1Фото 27 | від 7 916 до 11 058 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Matisse 79
Характеристики
GMP Italia Matisse 7x17/5x114.3 ET45 DIA73.1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Matisse 7x17/5x114.3 ET45 DIA73.1
Сортувати
GMP Italia MATISSE Glossy Black (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA73.1) | 9 299 грн. |
GMP Italia Matisse (7J x 17 5x114.3 ET45 DIA73.1) BLACK POLISHED На замовл | 10 636 грн. |
GMP Italia Matisse R17 W7 PCD5x114.3 ET45 DIA73.1 Black Diamond MATI701745 | 7 916 грн. |
GMP Italia MATISSE Matt Anthracite Diamond R17 W7.0 PCD5x114.3 ET45 DIA73. | 9 911 грн. |
GMP Italia Matisse R17 W7 PCD5x114.3 ET45 DIA73.1 Black Diamond | 8 283 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі