Литий диск GMP Italia Rebel 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6
Відео 4Фото 9 | від 8 973 до 14 362 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації GMP Italia Rebel 26
Характеристики
GMP Italia Rebel 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Rebel 8,5x19/5x112 ET45 DIA66,6
Сортувати
GMP Italia REBEL Black Diamond (R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 13 099 грн. |
GMP Italia Rebel R19 W8.5 PCD5x112 ЕТ45 DIA66.5 Black REBE85194514531I | 8 973 грн. |
GMP Italia REBEL W8.5 R19 PCD5x112 ET45 DIA66.5 Black | 9 311 грн. |
GMP Italia REBEL Glossy Black (R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 12 099 грн. |
GMP Italia REBEL Matt Anthracite Diamond (R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.6) | 13 099 грн. |
GMP Italia Rebel Black Diamond R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 14 362 грн. |
GMP Italia Rebel Black Glossy R19 W8.5 PCD5x112 ET45 DIA66.5 | 11 517 грн. |
GMP Italia Rebel R19 W8.5 PCD5x112 ЕТ45 DIA66.5 Black Polished REBE8519451 | 10 139 грн. |
GMP Italia Rebel R19 W8.5 PCD5x112 ЕТ45 DIA66.5 Matt Anthracite Diamond RE | 12 870 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі